iOS

iOS 13.1.2 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple’ın 19 Eylül tarihinde kullanıcılara sunduğu iOS 13 sürümü henüz ikinci haftasını doldurmadı. Ancak, kısa süre içerisinde yayınlanan iOS 13.1 ve iOS 13.1.1 sürümlerinin ardından bu kez iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı.

Böylece Apple, iOS 13’ü yayınladıktan sonra iki hafta geçmeden üç güncelleme daha yayınlamış oldu. Üç gün önce yayınlanan iOS 13.1.1, iOS 13.1’de ortaya çıkan hataları ve kullanıcıların oldukça şikayetçi olduğu pil sorununu giderdi.

iOS 13.1.2 güncellemesi yayınlandı! İşte detaylar

Yeni güncelleme ile iCloud yedeklemesi bittikten sonra ilerleme çubuğunun gösterilmeye devam edildiği sorun ortadan kaldırılıyor. Ek olarak bazı cihazlarda el feneri ve kameranın çalışmamasına neden olan sorunlar giderildi.

iOS 13.1.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler - ShiftDelete.Net

Bunların yanı sıra ekran kalibrasyon verilerinin silinmesine neden olan hatayı ortadan kaldıran iOS 13.1.2, Bluetooth bağlantısının kesilmesi ve Kısayollar uygulamasının HomePod’dan çalıştırılamaması gibi sorunları gideriyor.

100 MB’ın altında bir boyuta sahip olan güncelleme iOS 13 güncellemesini alan tüm iPhone modellerine geldi. Tabi, iOS 13 sürümünü henüz yüklemediyseniz, bu güncelleme için çok daha büyük bir boyut ile karşı karşıya kalacaksınız.

iOS 13.1.2 güncellemesini alan iPhone modelleri

– iPhone  XS, XS Max, XR, X
– iPhone  8
– iPhone  8 Plus
– iPhone  7
– iPhone  7 Plus
– iPhone  6S
– iPhone  6S Plus
– iPhone  SE
– iPod touch (7. jenerasyon)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu